Altyapı

Bilgisayar sistemlerinin hızlı, sağlıklı ve problemsiz çalışabilmesi için network kablolama altyapısı çok önemlidir. Çoğu zaman alt yapıya yeterince önem verilmediği için, sağlıklı olmayan network kablolamaları üzerinde ciddi problemlere rastlanmaktadır. Özellikle yavaşlık ve bağlantı kopukluğu gibi problemlerin bir çoğu mühendislik formatlarına uyulmadan yapılan kablolama sistemleri yüzünden oluşmaktadır.Kablolama altyapısı baştan iyi tasarlanıp yapılmalı ve yıllarca kullanılmalıdır.Bilgisayar ağınızın ücretsiz keşfi için kablolama teknisyenlerimizi arayabilirsiniz. Ayrıca daha önceden yapılmış yapısal kablolama uygulamalarımızı yerinde görmek isteyen firmalar için ziyaret planı yapmaktan memnuniyet duyarız

 

Güvenlik Kamera Sistemleri

Hırsızlık olayları eski dönemlere nazaran günümüzde çok daha fazla artış göstermiştir. Bunun da asıl sebebi yaşanan işsizlikler ya da kişilerin daha kolay bir şekilde çalışmak yerine para elde etmek istemeleridir. Bunların da önüne geçebilmenin en etkili yolu güvenlik kameralarıdır. Güvenlik kamera sistemleri artık teknoloji ile birlikte çok çeşitlilik göstermeye başlamıştır. Eskiden kaliteli olmayan merceklerden olan kameralar artık kişilerin yüzlerini de net bir şekilde görebilme ve yakınlaşmada netliğin bozulmaması gibi imkanları sağlayabilmektedir. Artık tüm kurumlarda da bu kameralar mecburi bir ihtiyaç halini almıştır.Bu konuda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardım etmekten memnuniyet duyarız.

 

 Yangın Alarm Sistemleri

Evinizin ya da çalıştığınız yerin güvenli bir şekilde olması sizlerin sağlığı açısından oldukça önem taşır. Bu da olası bir duruma karşı her zaman tedbirli olmanızı sağlamaktadır. Doğalgaz, ısı ya da yangın dedektörleri sayesinde olası bir felakete karşı korunmanızı sağlayacaktır.Genel olarak ev kazaları ya da iş kazaları olabilir durumlardır. Fakat olayın önüne geçilemediği durumlarda da kişilerin kendi can güvenliklerini korumalarının da beraberinde gelmesinden dolayı kişilerin kendilerini korumaları için bu dedektörler geliştirilmiştir. Herhangi bir kaza anında bundan herkesin haberinin olması ve en kolay şekilde olay yerini terk etmeleri gerekir. Bunun da en kolay yardımcısı kaza anında haber veren duman dedektörleridir. Bu dedektörler kazanın olduğunu gaz sayesinde algılarlar ve ses çıkarırlar. Bu durum da kişilerin olası bir tehlikeye karşı güvenli olmalarını sağlamaktadır.Bu konuda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardım etmekten memnuniyet duyarız.

 

Hırsız Alarm Sistemleri

Güvenlik de aynı fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlar gibi diğer önemli bir ihtiyaçtır. Kişi fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını sağladıktan sonra güvenlik ihtiyacını da sağlar ise sağlıklı bir birey olabilir. Artık teknolojinin gelişmesi sayesinde de bu güvenlik ihtiyacının daha kolay bir şekilde gerçekleştirildiğini görebiliyoruz. Gerek kameralar, gerek duman sensörleri, gerekse de alarm sistemleri sayesinde kişinin güvenli bir şekilde hayatını sürdürebilmesi imkanı sağlanmaktadır. Bu da kişilerin memnuniyeti için önemli bir durumdur.Uzun sürelerdir sizlerin güvenliği için kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. İşimizi severek yapmamız ve her zaman gelişmeye açık bir şekilde olmamız da başarımızın kanıtlanan yönlerinden birisi olmaktadır.
   

Teknoloji Çözümleri

Aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz her teknoloji için size özel çözümler üretiyoruz. Sezer Teknoloji olarak müşterilerimize, teknoloji çözümleri sunarak, zaman kazandırıyor ve problemlerinizi hızla çözüme kavuşturuyoruz.
Teknoloji çözümlerimiz ile birçok farklı proje ile deneyim kazanmış, teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden eğitimli ve yetkin uzman kadromuzun tecrübelerinden faydalanırsınız.

 

Bakıcı Kontrol Sistemleri

Bakıcı İzleme ve Denetleme Sistemi yeni doğan ve gelişim çağına kadar geçen süre içerisinde bebeğimizin ve bebeğimizi emanet etmiş olduğumuz bakıcılarımızın ayrıca bakıma muhtaç hastalarımızın davranışlarını kontrol altında tutmamızı sağlayan sistem gönül rahatlığıyla işinize devam etmenize olanak sağlar.